Мангушський район, Донецька область

Проведено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби

Переглядів: 101

Конкурсною комісією Мангушської районної державної адміністрації 05 березня 2019 року було проведено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби.

Конкурс проводився на заміщення  вакантної посади головного спеціаліста сектору з питань внутрішньої політики райдержадміністрації. Для участі у конкурсі було допущено одного конкурсанта.

Комісією на чолі з начальником відділу управління персоналом та з питань організаційної і контрольної роботи райдержадміністрації Нікольченко І.М. були чітко дотримані всі вимоги Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».

За результатами тестування Національного агентства України з питань  державної служби та співбесіди кандидат на заміщення вакантної посади успішно пройшов конкурсний відбір та рекомендований конкурсною комісією керівнику апарату райдержадміністрації для призначення.

Конкурс проведений з метою залучення на державну службу висококваліфікованих спеціалістів.