A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Служба у справах дітей Мангушської райдержадміністрації повідомляє:

Дата: 26.04.2018 13:32
Кількість переглядів: 327

25 квітня 2018 року службою у справах дітей Мангушської райдержадміністрації спільно зі службою у справах дітей облдержадміністрації здійснено комплексу перевірку умов утримання, навчання та виховання 9 прийомних дітей на території району.

Під час перевірки, основна увага зверталась на наявність у прийомних дітей окремого спального місця, місця для ігор та навчання, іграшок, одягу відповідно до віку та сезону тощо. Також, з’ясовувалось ставлення прийомних батьків до дітей, підходи до їх виховання та розвитку, наявність емоційного контакту між ними, психологічні проблеми у стосунках між членами сім’ї, проблеми у вихованні. При спілкуванні з дітьми  з’ясовувалось, як адаптувались діти до проживання в сім’ї, який навчальний заклад відвідують, чи мають вони проблеми у навчанні, спілкуванні з однолітками, чим цікавляться, чи відвідують вони гуртки або секції, як проводять вільний час.

Порушень прав та інтересів прийомних дітей не виявлено, родинам надані інформаційно-роз’яснювальні консультації  за потребою.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора