Донецька область, Першотравневий район

Здійснення контролю за цільовим використання аліментів на території Мангушської селищної ради

Дата: 13.06.2018 13:31

Служба у справах дітей Мангушської райдержадміністрації інформує:

13 червня 2018 року представники служби у справах дітей Мангушської райдержадміністрації здійснили перевірку цільового використання аліментів сплачених на малолітню дитину у смт.Мангуш, згідно заяви одного з батьків.

За результатами перевірки встановлено наступне.

Малолітня дитина проживає разом с матір»ю, її чоловіком та молодшою сестрою.

Відповідно до акту обстеження умов проживання встановлено, що у будинку чисто, охайно, є усі необхідні меблі, побутова техніка. Дитина забезпечена усім необхідним для повноцінного розвитку та виховання, а саме: є розкладний диван для відпочинку, дитячі меблі (стіл, шафи), стілець, одяг відповідно до кліматичних умов, засоби особистої гігієни, іграшки, розвиваючий матеріал, дитяча література, планшет, велосипед, продукти харчування, ліки, тощо.

За результатами перевірки встановлено, що мати дитини використовує аліменти за призначенням, для задоволення її фізичних, духовних потреб, навчання та розвитку.

У разі наявності реальних підстав для здійснення повторного контролю органом опіки та піклування цільового використання аліментів, відповідну перевірку буде проведено за заявою платника аліментів.