A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Із суб’єктами пробації була проведена консультативно-правова година

Дата: 05.02.2019 18:31
Кількість переглядів: 175

05 лютого начальник Мангушського районного сектору  філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області спільно з начальником Мангушського бюро правової допомоги та начальником Мангушського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану провели консультативно-правову годину із суб’єктами пробації, які перебувають на обліку Мангушського районного сектору.

 

Під час консультативно-правової години начальник бюро Володимир Мануілов розповів суб’єктам пробації про систему безоплатної правової допомоги, про правила надання правової інформації, юридичної консультації, порядок складання заяв та скарг правового характеру. Також закликав звертатися до бюро для вирішення актуальних правових питань, пов’язаних з різними моментами життя. 

 

Начальник відділу РАЦСу Олена Мануілова розповіла присутнім, які послуги оказує Мангушський відділ РАЦСу, які потрібні документи та куди вони можуть звернутись для отримання той чи іншої послуги.

Наприкінці зустрічі суб’єкти пробації мали можливість задати свої питання, на які вони отримали розширені відповіді. Також особам, які потребували допомоги у вирішенні своїх питань, їм була надана ця допомога. 

   

 

Мангушський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора