Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

Сприяємо підприємницькій ініціативі

Дата: 23.08.2018 13:31
Кількість переглядів: 260

З метою підтримки підприємницьких ініціатив населення в рамках роботи центру розвитку підприємництва (консалтингового простору)  22 серпня Мангушський районний центр зайнятості провів черговий тренінг щодо основ бізнес – планування для осіб, які планують створити власний бізнес або прагнуть взяти участь у конкурсних відборах діючих грантових програм - «Український донецький куркуль», «Данської Ради у справах біженців», Міжнародної організації з міграції (МОМ) та інших. 

 

Учасниками заходу були роботодавці, безробітні особи які перебувають на обліку у службі зайнятості, а також соціальні партнери центру зайнятості.  

      Серед запрошених роботодавців була переможець конкурсу грантової програми «Український донецький куркуль» ФОП Ярославна Гутченко, яка поділилася досвідом та  враженнями від участі у програмі «Український донецький куркуль», розповіла про участь та отримання  гранту у Міжнародному благодійному фонді  «Український жіночий фонд».

       В своїй  розповіді Ярославна Гутченко закликала  присутніх не боятися, а йти до мрії рішучими кроками.

     На тренінгу всі присутні отримали вичерпну інформацію щодо основних вимог та нюансів участі у  проекті «Український донецький куркуль». 

Загалом засідання відбулося в сприятливій інформативній атмосфері.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора