Мангушський район, Донецька область

Підготовка об’єктів ЖКГ та сойіальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-19рр

Переглядів: 106

13 липня перший заступник голови райдержадміністрації Дорогань В.І провів з  керівниками  об’єктів житлово-комунального  господарства та соціальної сфери   засідання районної робочої групи по контролю за ходом підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. У засіданні районної робочої групи брав участь голова Мангушської райдержадміністрації Черниця Дмитро Васильович.

На засіданні робочої групи обговорювались питання про стан підготовки об’єктів теплового, водопровідно – каналізаційного господарств, житлового фонду та об’єктів дорожньо-мостового господарства до роботи взимку. Згідно планових показників об’єкти житлово – комунального господарства району підготовлені станом на 15.07.2017року на 50.0 %.

Також обговорювались питання про підписання актів готовності котельнь інспекцією Держенергонагляду  у Донецькій  області.

Керівникам комунальних підприємств та соціальної сфери були надані протокольні доручення з даного питання.