Проведення Координаційної ради у справах дітей

Дата: 30.05.2018 13:30

29 травня 2018  відбулось чергове засідання Координаційної ради у справах дітей Мангушської райдержадміністрації. Засідання проводила голова Координаційної ради, заступник голови Мангушської райдержадміністрації – Мурза Г.В.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

• Організація змістового дозвілля дітей, залучення їх до занять у позашкільних закладах, спортивних секціях тощо;

• Про проведення операції «Літо - 2018» на території Мангушського району;

• Про взаємодію в роботі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служб у справах дітей в частині забезпечення найкращих інтересів дитини, соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

За результатами проведення координаційної ради були прийняті рішення згідно чинного законодавства.