Відбулося чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини Мангушської райдержадміністрації.

Дата: 23.08.2018 13:27

З метою соціального захисту прав та законних інтересів дітей у Мангушському районі 22 серпня 2018 року відбулось чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дитини. Засідання проводила заступник голови комісії з питань захисту прав дитини, заступник голови  Мангушської райдержадміністрації – Мурза Г.В.

На засіданні були розглянуті питання соціального захисту дітей, виконання батьками своїх батьківських обов’язків відносно дітей та питання щодо надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

За результатами проведення комісії з питань захисту прав дитини були прийняті рішення згідно чинного законодавства.