ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ У МАНГУШСЬКОМУ РАЙОННОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 04.03.2019 13:24

28 лютого 2019 року в Мангушському  районному центрі зайнятості  було проведено ярмарок вакансій та послуг центру зайнятості. В  ярмарку прийняли участь  21 безробітний, 4 особи з числа зайнятого населення та 12 роботодавців.

Ярмарок вакансій організовано та проведено з метою надання громадянам інформації про наявність вільних робочих місць на території району, дати можливість вирішити проблему працевлаштування, вибору професії, викликати зацікавленість роботодавців можливістю підбору необхідних їм спеціалістів, сприяти прямому контакту тих, хто пропонує роботу, і тих, хто її шукає.

На  ярмарок було представлено 17 вакансії  по Мангушському району, в т.ч. 3 – за спеціальністю: бухгалтер, економіст,  головний бухгалтер, 7 - за робітничими професіями: продавець непродовольчих товарів, продавець продовольчих товарів, водій автотранспортних засобів, соціальний робітник, диспетчер, лицювальник плиточник, помічник вихователя, оператор заправних станцій, та 7 – за робочим місцем,  не потребуючим  кваліфікації – прибиральник службових приміщень, робітник з благоустрою,  двірник.

В роботі ярмарку приймали участь представники ОФ «Привільне», Мангушської селищної ради, Урзуфського ККП, Комишуватської сільської ради, ПП "ДЖЕЛОМАНОВ К.М.", ТОВ «Сатурн», ФОП ХОРУЖЕНКО МАРІЯ СЕРГІЇВНА, МАНГУШСЬКИЙ ЦПМСД, ФОП Мазур Любов Арсентіївна, ФОП Потапенко Катерина Володимирівна, Ялтинського ККП, ФОП МІКУЦЬКІ КОСТЯНТИН ОЛЕГОВИЧ.

Всі присутні отримали інформацію про реальний стан ринку праці району та його потреби в професійному розрізі, про послуги, які надає центр зайнятості, професії, які актуальні на ринку праці району та регіону.

Під час заходу безробітні та шукачі роботи безпосередньо спілкувались з роботодавцями, отримали індивідуальні консультації спеціалістів, ознайомились з банком вакансій.

Також, безробітні були ознайомлені з відеовакансіями та відеопрезентаціями  підприємств та організацій, які взяли участь в ярмарку.

За результатами ярмарку 17 осіб були направлені на працевлаштування до ОФ «Привільне», Мангушської селищної ради, Урзуфського ККП, Комишуватської сільської ради, ПП "ДЖЕЛОМАНОВ К.М.", ТОВ «Сатурн», Ялтинський ККП, ФОП Потапенко К.В. на вакантні посади економіста, головного бухгалтера, продавця продовольчих товарів, продавця непродовольчих товарів, бухгалтера, охоронника.

Крім того, за результатами ярмарку 3 безробітних були направлені на громадські роботи, в тому числі: 2 особи до Комишуватської сільської ради,    1 - до Мангушської селищної ради на посади соціальний робітник та оброблювач інформаційного матеріалу.

Також, 2 безробітних були направлені на роботи тимчасового характеру до МАНГУШСЬКОГО ЦПМСД, ФОП ХОРУЖЕНКО МАРІЯ СЕРГІЇВНА, Урзуфського ККП, на посади соціальний робітник та підсобний робітник.