Мангушський район, Донецька область

Крок від безробітного до підприємця

Переглядів: 76

3 липня  в Мангушському районному центрі зайнятості відбулося засідання  експертної комісії по наданню одноразової допомоги для організації безробітними  власної справи.

В роботі комісії взяли участь відповідальні посадові особи районного центру зайнятості, райдержадміністрації та  податкової інспекції.

На засіданні комісії було розглянуто бізнес-проект  безробітного  Ігоря Кайда , який звернувся до Мангушського районного центру зайнятості  в березні цього року після демобілізації з лав військової служби. Як і багатьох,  його до центру зайнятості привело бажання знайти роботу. Відвідавши інформаційні семінари «Як розпочати свій бізнес»,  засідання Консалтингового центру, отримавши індивідуальні послуги профконсультанта та пройшовши навчання за направленням центру зайнятості на курсах  підвищення кваліфікації  Державного навчального закладу «Донецький центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» за напрямком «Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу», він  вирішив заснувати власну справу.

Ігор склав бізнес-план на тему: «Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування», в якому  надане детальне маркетингове дослідження, проведений аналіз надання послуг та визначено основних конкурентів.

Експертна комісія прийняла рішення  про надання безробітному допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності.

Майбутній підприємець вважає: «Кожен повинен займатись своєю справою. Знаю, що буде нелегко, адже власна справа, це кропітка та важка праця, яка потребує віддачі».

Треба  відзначити, що завдяки проведеній роботі не тільки скорочується рівень безробіття, а й росте кількість законодавчо підготовлених, грамотних та активних підприємців у нашому районі.