Мангушський район, Донецька область

Засідання комісій щодо додержання мінімальних гарантій в оплаті праці

Переглядів: 82

22 серпня  2018 року в. о. голови райдержадміністрації, Дорогань В. І. очолив спільне засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Мангушського району та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

У засіданні   взяли участь: члени районної комісії,  керівники підприємств району які нарахували заробітну плату нижче мінімальної та мають заборгованість до бюджету Пенсійного фонду.

Згідно порядку денного розглянуті питання додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та надані доручення щодо усунення недоліків при нарахуванні заробітної плати приватними підприємцями Мангушського району.

Начальник Мангушського районного відділу державної виконавчої служби  - Андрусенко І. О. проінформував присутніх про стан справ, які знаходяться на виконанні в ДВС.

За результатами наради надані відповідні протокольні доручення та визначені терміни їх виконання.