Донецька область, Першотравневий район

Засідання Ради регіонального розвитку від 06 лютого 2019 року

Дата: 06.02.2019 13:21

Сьогодні, 06 лютого, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Дороганя відбулось засідання Ради регіонального розвитку в Мангушському районі з соціальними працівниками. В рамках засідання був презентований Перспективний план району на 2019-2021 роки.

Володимир Ілліч розповів про напрямки розвитку Мангушського району, зокрема в сільському господарстві, туризмі, освіті, медицині, а також про соціально-економічний розвиток району за остання чотири роки. Присутні мали змогу поставити питання, що їх цікавлять.

Рада регіонального розвитку є важливим кроком для забезпечення реалізації планів та перспектив на майбутнє. Кожний мешканець може внести свої пропозиції до Перспективного плану, адже ми повинні зробити Мангушський район кращим РАЗОМ.

Сектор з питань внутрішньої політики райдержадміністрації