A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

У Авдіївці Президент України Петро Порошенко провів зустріч з українськими дипломатами

Дата: 26.08.2018 22:20
Кількість переглядів: 190

26 серпня в рамках робочої поїздки на Донеччину Президент України Петро Порошенко провів зустріч з 64-ма послами України. За дорученням Глави держави вони приїхали, щоб на власні очі переконатись як повертається мирне життя до прифронтових територій – сьогодні запустили газогін “Очеретине-Авдіївка”, триває капітальний ремонт опорної школи, дитячих садочків, доріг, відновлюється  пошкоджене війною житло.На спільній нараді з військовими, дипломатами та керівництвом Донецької ОДА Петро Порошенко наголосив, що в умовах гібридної війни, яку розв’язала проти України Росія, дипломатична служба має працювати так само злагоджено, як бойовий військовий підрозділ.

Президент поставив перед послами задачу посилити роботу служби в частині інформування світу про те, що відбувається в Україні, активніше шукати можливості для реабілітації за кордоном українських військових та цивільних, що постраждали від російської збройної агресії. Крім того, запропонувати країнам Європи взяти під патронат міста й селища Донеччини й Луганщини.

Під час зустрічі Президент підписав Закон “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей”, який зокрема суттєво підвищує соціальний захист військовослужбовців.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора