Донецька область, Першотравневий район

71-річний мешканець Ялти став рекордсменом України

Дата: 11.02.2019 13:20

Сьогодні, 11 лютого, на прийом до голови райдержадміністрації завітав мешканець смт Ялта Микола Юрійович Кукуц. Він висловив подяку Дмитру Васильовичу за те, що наразі робиться в районі, зокрема за побудований в смт Ялта водогін, який був урочисто відкритий в цьому році за підтримки держави.

Чоловік зазначив, що багато хто зараз жаліються на життя. Але раніше було жити набагато важче, ніж зараз. Ніколи раніше Ялта не бачила стільки грошей. За стільки років незалежності не було зроблено для країни стільки, скільки зроблено сьогодні: відкриваються нові школи, дитсадочки, амбулаторії, будуються дороги, водогони, вкладається багато коштів.

В свою чергу, очільник району подякував Миколі Юрійовичу за активну життєву позицію. У свої 77 років він є рекордсменом України. Шість років тому він потрапив до національного реєстру рекордів України, виконавши на перекладині підйом переворотом 12 разів. І це у 71 рік! Він може служити зразком для нашого сучасного покоління, як молодшого, так і старшого. Після 40 років чоловік взагалі не вживає алкоголь та не курить, не п’є ліки. Взимку купається в морі. Результат – міцне здоров’я.

Ми повинні пишатися такими земляками, знати їх та брати з них приклад. Микола Юрійович пообіцяв поміркувати над пропозицією Дмитра Васильовича – встановити рекорд вже у свої 77 років. І це йому обов’язково вдасться!