Мангушський район, Донецька область

60 діточок тепер будуть виховуватись в оновленому дитячому садочку «Дюймовочка»

Переглядів: 179

31 серпня відбулось урочисте відкриття після капітального ремонту дитячого садочку "Дюймовочка" с. Бердянське. Нещодавно тут зробили капітальний ремонт: утеплили фасад будівлі, дах, побудували нову систему каналізації, замінили вікна та двері. На оновлення закладу витрачено близько двох мільйонів гривень (90% з Державного фонду регіонального розвитку, 10% надала Бердянська сільська рада).

Сьогодні на  відкриття «Дюймовочки» завітав народний депутат України Дмитро Лубінець, який також зробив вагомий внесок у ремонт садочку. Його зустрічали голова Мангушської РДА Дмитро Черниця, голова районної ради Володимир Топузов, Бердянський сільський голова Іван Білозерцев, завідувач садочком Лілія Денисенко. Дмитро Валерійович та керівництво району звернулися до вихователів закладу, батьків та діточок із словами привітання.

Вихованці приготували почесним гостям сюрпризи - солодкі дизайнерські подарунки у виді макетів свого садка, які виготовили разом з вихователями. Народний депутат та керівництво району були вражені таким привітним та теплим прийомом.