Мангушський район, Донецька область

Мріємо про майбутнє

Переглядів: 155

20 вересня фахівці Мангушського районного центру зайнятості  провели виїзну акцію із використанням Мобільного центру професійної орієнтації в Урзуфську загальноосвітню школу, в якій взяли участь 80     старшокласників.

Під час проведення  інтерактивного заходу    учні 7-11 класів з задоволенням  мали змогу пройти тестування та отримати індивідуальну консультацію і поради   профконсультанта Ірини Соловйової щодо професійного вибору та шляхів самореалізації. Серед професій, про які мріють діти, були: актори,  трактористи, військові, лікарі,  прокурори,  дизайнери,  водії.  вчителі,  агрономи,  моряки. Від директора районного центру зайнятості Надії Тєрьошкіної вони дізналися, що  сьогодні найбільш затребуваними професіями на ринку праці нашого району є педагоги, кухарі, медичні працівники, слюсарі та трактористи.

Цікаві дискусії та діалоги за участю директора школи Лариси Котлубей, класного керівника  Наталії Лепської допомогли молоді отримати відповіді на запитання щодо професійного самовизначення,  реальне уявлення про затребуваність в рідному районі.

Запрошений до участі у заході, діловод відділення комплектування Ірина Матюшкіна та  офіцер відділу з добору окремого  регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби старший лейтенант Віталій Рикун зосередили увагу учнів на  професії військового, яка в теперешній час є  однією з найпопулярніших в Україні. «Це пояснюється тим, що всі бажаючі служити в українській армії за контрактом отримують не лише достойну зарплату, а й певні переваги», – поінформував представник Державної прикордонної служби . Також, він підкреслив, що служба в армії за контрактом – це  ще і можливість отримати безкоштовну вищу освіту.

Фахівці центру зайнятості відзначили: активна участь в даному заході  чималої кількості дітей стала підтвердженням небайдужого ставлення молодого покоління до власної долі, тобто до вибору професії, яка є запорукою майбутньої успішної трудової діяльності.