Мангушський район, Донецька область

відзначили національне свято Франції - День взяття Бастилії

Переглядів: 120

11 липня голова Мангушської РДА Дмитро Черниця на запрошення Президента Торгово-промислової палати України, почесного консула Франції Геннадія Чижикова та французької делегації відвідав заходи у м.Маріуполь, присвячені Дню взяття Бастилії. На святі були присутні, посол Франції Ізабель Дюмон, французька делегація, офіційні особи Маріуполя.

У міському саду на гостей чекали концерт у стилі Мулен Руж, виставки, фотозони та інші розважальні програми, а в міській камерній філармонії відбувся концерт камерного оркестру «Ренесанс».

Сьогодні очільник Мангушського району разом із французькими представниками спілкувалися про можливості інвестиційних вкладень французьких інвесторів у проекти Мангушського району, а також про розвиток відносин між Україною та Францією.

Фестиваль, присвячений Дню взяття Бастилії, пройшов у Маріуполі вперше. Гості свята поринули у справжню французьку атмосферу: музика, мова та французький шарм.

Сподіваємося на подальший розвиток українсько-французько-мангушських відносин.

Сектор з питань внутрішньї політики Мангушської райдержадміністрації