Мангушський район, Донецька область

Генеральна репетиція перед грандіозним виступом…

Переглядів: 157

19 травня в місті Краматорськ відбудеться проведення масштабного заходу, присвяченого Дню Європи. Мангушський район не лишається осторонь.
Представляти наш район на обласному рівні запросили зразковий театр танцю «Белая птица» Мангушського районного Будинку культури. Колектив буде презентувати чарівну країну своїх пращурів – Грецію.
Сьогодні колектив провів генеральну репетицію, на яку завітали народний депутат України Дмитро Лубінець, голова Мангушської райдержадміністрації Дмитро Черниця, заступник голови Мангушської районної ради Світлана Олефір.
Присутні гості привітали колектив із запрошенням на обласний рівень, побажавши успіхів, наснаги та гідної презентації ввіреної їм країни на обласному заході.

Головний спеціаліст з питань внутрішньої політики райдержадміністрації М.І. Шпінер