Працівники ФСС провели круглий стіл з працівниками ЦНАПу

Дата: 21.01.2019 13:10

За ініціативою Мангушського  відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області у Центрі надання адміністративних послуг в Мангушському районі 18 січня поточного року було проведено круглий стіл для працівників ЦНАПу. Страховий експерт з охорони праці сектору розслідування нещасних випадків та профзахворювань відділу з профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області Кияненко І. М.  висвітлила питання надання першої   невідкладної допомоги при найбільш типових травмах.

Метою засідання було підвищення рівня знань працівників з надання першої допомоги, що в окремих випадках допоможе врятувати людські життя.

В ході бесіди  присутнім працівникам були надані відповіді та роз`яснення на запитання, та розповсюджено наочні посібники.