Провели комплексне  обстеження захисних споруд цивільного захисту

Дата: 15.02.2019 13:09

З метою організації інженерного захисту населення від засобів масового ураження в особливий період та від дії факторів ураження надзвичайних ситуацій у мирний час, на виконання рішення районної комісії з питань ТЕБ та НС, 14 лютого 2019 року представниками сектору з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації та 25 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області було проведено комплексне  обстеження захисних споруд цивільного захисту їх належний стан для подальшого використання за призначенням і укриття населення при виникненні будь-якої загрози.

За результатами перевірки   будуть складені відповідні акти наявного стану споруд цивільного захисту, а також визначені укриття які потребують ремонту і доведення до нормативних вимог, та укриття які підлягають списанню.