На засідання колегії райдержадміністрації завітав Святий Миколай

Дата: 19.12.2018 13:08

19 грудня 2018 року голова райдержадміністрації Дмитро Черниця провів засідання колегії райдержадміністрації за участю голови районної ради Володимира Топузова, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій району.

Перш ніж розпочати обговорення питань порядку денного, Дмитро Васильович привітав присутніх з Днем Святого Миколая та побажав всім міцного здоров'я, злагоди та мирного неба. На засідання завітали вихованці Центру дитячої творчості на чолі зі Святим Миколаєм та звернулися до присутніх із словами привітань із святом.

На розгляд засідання  колегії райдержадміністрації були винесені  наступні питання:

1.  Про проект районного бюджету на 2019 рік.

2. Про проект Програми економічного і соціального розвитку Мангушського  району на    2019 рік та основні напрямки розвитку на 2020 і 2021 роки.

3. Про проект Програми розвитку малого і середнього підприємства у Мангушському районі на 2019 – 2020 роки.

Співдоповідь: «Про роботу Центру надання адміністративних послуг в Мангушському  районі».

4. Про підсумки роботи управління соціального захисту населення за 2018 рік.

Після розгляду та обговорення зазначених питань були прийняті відповідні рішення, які будуть надані до відома та врахування у роботі всім причетним.

Крім того, Дмитро Васильович звернув увагу керівників на те, що в районі створена Рада регіонального розвитку, та запропонував сільським і селищним головам внести свої пропозиції щодо розвитку Мангушського району.