Мангушський район, Донецька область

В смт Мангуш пройшов святковий сільськогосподарський ярмарок до Дня захисника України

Переглядів: 125

З метою недопущення росту цін на продовольчі товари, насичення споживчого ринку сільгоспродукцією, продуктами ії переробки, в районі 13 жовтня  2018 року  проведено  святковий сільськогосподарський ярмарок до Дня захисника України.

Для проведення ярмарку були залучені сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства, підприємства харчової, переробної промисловості та м. Маріуполь, які за цінами товаровиробників представили широкий асортимент сільськогосподарської та іншої продукції (овочі, фрукти, хлібо-булочні вироби, кондитерські вироби, ковбасні та м'ясо - консервні вироби,  м'ясо,  молочна продукція, зерно, олія,  риба в асортименті та інше).