На Донеччині суттєво оновлено обладнання у медичних закладах

Дата: 21.12.2018 13:08

У Донецькій області було суттєво оновлено обладнання у медичних закладах. На це з обласного бюджету спрямували 324 млн 749 тисяч гривень.

Зокрема, протягом року в межах програми економічного та соціального розвитку дооснастили сучасним обладнанням кардіологічне та онкологічне відділення КЛПУ «Міський онкологічний диспансер м. Краматорська» на суму 68 млн 428 тис. грн; КЛПУ «Міський наркологічний диспансер м. Маріуполя» - на суму 3 млн 996 тис грн; ККЛПЗОЗ «Обласна травматологічна лікарня» у Лимані - на суму 16 млн 500 тис. грн.

«Для повноцінного здійснення лікувального процесу в КЗОЗ «Обласна лікарня інтенсивного лікування м. Маріуполя» протягом 2018 року ми придбали медобладнання (у тому числі високотехнологічного) на суму 192 млн 942 тис. грн. А для діагностичного центру в Слов’янську - на суму 32 млн 497 тис грн», - наголосив голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць.