Мангушський район, Донецька область

Робоча нарада щодо функціонування рейсових маршрутів

Переглядів: 133

09 січня 2019 року голова райдержадміністрації Дмитро Черниця провів робочу нараду щодо функціонування рейсових маршрутів ПрАТ «Маріуполь-Авто», ВАТ «Володарськ-Авто» та перевезення  пільгової  категорії  населення  автомобільним транспортом на приміських маршрутах Мангушського району.

У  нараді  взяли  участь  перший заступник  голови  райдержадміністрації Дорогань В.І., голова районної ради Топузов В.Г., начальник відділу містобудування, архітектури та з питань житлово-комунального господарства райдержадміністрації Цапі Г.Д., начальник управління  соціального  захисту  населення  райдержадміністрації  Аврамов С.І., в.о.  начальника фінансового управління райдержадміністрації Гнатишак М.В., головний  інженер ПрАТ «Маріуполь-Авто» Борзило І.В., інженер  по безпеці дорожнього руху ПрАТ «Маріуполь-Авто» Коломоєц Б.В., представники громадських організацій учасників АТО, воїнів Афганців та союз Чорнобиль.

На нараді підіймали питання включення до конкурсу маршрут з заїздом до с. Широка Балка Покровської сільської ради, необхідності здійснення руху великомістких автобусів по населеним пунктам Мангушського району та форми оплати проїзду пільгової  категорії  населення.

За підсумками наради були визначені шляхи вирішення питань та надані відповідні доручення.