A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

На шляху до професійного майбутнього

Дата: 21.09.2018 13:07
Кількість переглядів: 204

21 вересня для учнів Дем’янівської загальноосвітньої школи Мангушським районним центром зайнятості було проведено інтерактивний захід «Вибір життєвого шляху». В ньому  взяли участь учні 10-11 класів. Захід організували з метою стимулювання учнівської молоді до свідомого вибору професії.

Директор районного центру зайнятості Надія Тєрьошкіна побажала школярам зробити правильний вибір щодо майбутньої професії, аби бути затребуваними фахівцями на ринку праці як Донеччини, так і України взагалі. Профконсультант центру зайнятості Ірина Соловйова звернула увагу школярів на важливість врахування професійних інтересів і нахилів при виборі фаху. Усі охочі мали змогу пройти тестування, ознайомитися з Путівниками професій,  отримати індивідуальну консультацію і поради щодо професійного вибору та шляхів самореалізації. Захід відбувся за участю директора Олександра Троян, заступника директора Олександри Сивак. 

Наприкінці зустрічі спеціалісти центру зайнятості запропонували учням  завітати до центру зайнятості і ближче ознайомитись з його роботою. 

Сподіваємось, що цей захід став для старшокласників важливим, корисним, цікавим та буде сприяти усвідомленому вибору професії серед учнів. А служба зайнятості допоможе молодим шукачам роботи знайти своє місце в професійній сфері не тільки Донеччини, а і України в цілому.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора