Донецька область, Першотравневий район

Нарада з нагоди відзначення учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 31.01.2019 13:06

31 січня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації відбулась нарада щодо підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Галина Мурза, заступник голови райради Світлана Олефір, військовий комісар райвійськкомату Андрій Скляров, головний лікар ЦПМСД Володимир Григор’єв, начальник УСЗН Сергій Аврамов, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Наталія Тосхопаран, заступник начальника фінуправління Марія Гнатишак, представники спілки ветеранів Афганістану.

Обговорили питання щодо гідного відзначення учасників бойових дій на території інших держав, проведення урочистих заходів з нагоди пам’ятної дати.

В ході наради були надані відповідні доручення.