Донецька область, Першотравневий район

Засідання робочої групи щодо додержання мінімальних гарантій в оплаті праці

Дата: 02.08.2018 13:06

2 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Дорогань очолив засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Мангушського району.

Згідно порядку денного розглянуто питання щодо виконання протокольних доручень, наданих на засіданні міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати на території Донецької області від 06.06.2018 р. № 1.

За результатами засідання надані відповідні протокольні доручення та визначені терміни їх виконання.