Мангушський район, Донецька область

Обговорили питання щодо розвитку агропромисловості в районі

Переглядів: 87

20 червня в райдержадміністрації за участю Мангушської РДА та Мангушської райради, керівництва «Басейнового управління водного господарства» (г.Слов’янськ) (БУВГ), керівництва Маріупольського управління водного господарства відбулась робоча зустріч з сільгоспвировниками району, на якій також були присутні представники HarvEast Holding.

Перш ніж почати розглядати актуальні питання керівництво БУВГ представило присутнім нового начальника Маріупольського управління водного господарства – О.В. Капленко та нового начальника Сіверсько-донецького басейнового управління водних ресурсів – С.І. Трофанчука.
Під час зустрічі були обговорені питання щодо розвитку агропромислових господарств району, зрощування на території Мангушського району, а також планів роботи на наступний рік.