Мангушський район, Донецька область

На засідання комісії ТЕБ та НС розглядали питання щодо організації належного відпочинку на узбережжі

Переглядів: 99

03 липня 2018 року в с. Урзуф під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації  Володимира Дороганя відбулось засідання районної  комісії ТЕБ та НС.

На розгляд  винесено наступні питання:

1. Про визначення порядку  зв’язку з оперативно-черговими (черговими) службами  райдержадміністрації, територіальними підрозділами Головного управління ДСНС України у Донецькій області, аварійно-рятувальними підрозділами, закладами охорони здоров’я, органами Національної поліції.

2. Про приведення у готовність сил та засобів аварійно-рятувальних служб для надання допомоги  потерпілим на воді.

3. Про проведення у вихідні та святкові дні патрулювання місць масового відпочинку населення на водних об’єктах спільно з представниками селищних, сільских рад, закладів охорони  здоров’я,  громадськості.

4. Про організацію роботи по укладанню договорів з державними аварійно-рятувальними службами на постійне та обов’язкове обслуговування на договірній основі водних об’єктів та рекреаційних територій.

5. Про призначення відповідальних осіб із керівного складу селищних, сільських рад для координації роботи з попередження нещасних випадків і надзвичайних ситуацій на водних об’єктах.