A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

На засідання комісії ТЕБ та НС розглядали питання щодо організації належного відпочинку на узбережжі

Дата: 03.07.2018 13:00
Кількість переглядів: 255

03 липня 2018 року в с. Урзуф під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації  Володимира Дороганя відбулось засідання районної  комісії ТЕБ та НС.

  На розгляд  винесено наступні питання:

        1. Про визначення порядку  зв’язку з оперативно-черговими (черговими) службами  райдержадміністрації, територіальними підрозділами Головного управління ДСНС України у Донецькій області, аварійно-рятувальними підрозділами, закладами охорони здоров’я, органами Національної поліції.

       2. Про приведення у готовність сил та засобів аварійно-рятувальних служб для надання допомоги  потерпілим на воді.

       3. Про проведення у вихідні та святкові дні патрулювання місць масового відпочинку населення на водних об’єктах спільно з представниками селищних, сільских рад, закладів охорони  здоров’я,  громадськості.

      4. Про організацію роботи по укладанню договорів з державними аварійно-рятувальними службами на постійне та обов’язкове обслуговування на договірній основі водних об’єктів та рекреаційних територій.

      5. Про призначення відповідальних осіб із керівного складу селищних, сільських рад для координації роботи з попередження нещасних випадків і надзвичайних ситуацій на водних об’єктах.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора