Мангушський район, Донецька область

Візит у райдержадміністрацію офіційних міжнародних спостерігачів

Переглядів: 101

Сьогодні, 27 березня, Мангушську райдержадміністрацію з робочим візитом відвідали офіційні міжнародні спостерігачі з Грузії - Маріам Табатадзе та Нью-Йорку - Шіла Жагаб, для того щоб перевірити як іде підготовка до виборів, з'ясувати суспільно-політичну ситуацію та настрої населення у Мангушському районі.

На зустрічі були присутні голова Мангушської райдержадміністрації Дмитро Черниця, перший заступник голови Мангушськой РДА Владимир Дорогань, заступник голови Мангушської РДА Галина Мурза, начальник відділу культури і туризму РДА Наталя Тосхопаран та начальник відділу ведення держреєстру РДА Ганна Застєнкіна.

Міжнародні спостерігачі поставили голові РДА низку запитань: стосовно кандидатів в Президенти, які відвідали Мангуш; стосовно настроїв місцевого населення, та тих виборців, які зареєстровані, як внутрішньо переміщенні. Також міжнародні спостерігачі поцікавились, як проходить перевірка виборчих дільниць, та чи все відповідає нормам та Закону України.

Дмитро Васильович надав міжнародним спостерігачам всю необхідну інформацію, і запевнив, що Мангушський район повністю підготовлений до виборів.