A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Засідання районної комісії з питань поводження з відходами в Мангушському районі

Дата: 14.06.2018 13:00
Кількість переглядів: 590

14 червня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Дорогань В.І. провів засідання районної комісії з питань поводження з відходами в Мангушському районі. У нараді взяли участь голова Мангушської районної ради Топузов В.Г., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищні голови, керівники комунальних підприємств.

 На порядку денному стояло 2 питання:

  1. Ліквідація несанкціонованих звалищ відходів на території сільських, селищних рад Мангушського району;
  2. Про попередження загоряння полігонів ТПВ в Мангушському районі.

 

По розгляду першого питання було обговорено наступне:

На теперішній час на території Бердянської, Покровської, Стародубівської, Комишуватської сільських рад існують великооб’ємні несанкціоновані сміттезвалища відходів. З них лише Покровська сільська рада фінансово спроможна в короткий термін здійснити ліквідацію звалищ за кошти фонду охорони навколишнього природного середовища сільської ради,  керуючись п. 74-1 Забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів та небезпечних хімічних речовин, у тому числі непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, твердого ракетного палива Постанови КМУ від 17 вересня 1996 р. № 1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів».

Також на засіданні прийнято рішення сільським, селищним головам провести інвентаризацію несанкціонованих і неконтрольованих сміттезвалищ відходів із урахуванням конкретної структури відходів, обсягів їх утворення і накопичення  на  територіях  сільських, селищних  рад.

 

По розгляду другого питання було обговорено наступне:

на виконання доручення облдержадміністрації від 16 травня 2018 року № 06/4038/0/1-18/0.1 до протоколу № 6 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 04 травня 2018 року та для підготовки відповіді на лист департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації від 24 травня 2018 року № 06-2446 необхідно ознайомити під підпис суб’єктів господарювання незалежно від форм власності, які здійснюють діяльність, пов’язану з експлуатацією та утриманням полігонів ТПВ на підпорядкованій території з вимогами викладеними у:

  • розділі VIII «Пожежна безпека»  Правил  експлуатації  об’єктів поводження  з  побутовими  відходами,  затвердженими наказом Міністерства  регіонального  розвитку,  будівництва  та  житлово-комунального  господарства  України  від 04.05.2012 № 196 (із змінами);
  • розділі VII «Пожежна безпека» Правил експлуатації полігонів побутових відходів затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 01.12.2010 № 435 (із змінами).

Керівники комунальних підприємств на балансі яких знаходяться полігони ТПВ та голови селищних рад повідомили, що по ознайомленні нададуть пояснення щодо виконання розділів «Пожежна безпека».« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора