Донецька область, Першотравневий район

10 квітня 2019 року відбудеться церемонія передачі техніки та обладнання

Дата: 09.04.2019 13:00

10 квітня 2019 року відбудеться церемонія передачі спеціалізованого ремонтного транспорту та персонального захисного спорядження для комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу». Участь у заході візьмуть голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць, генеральний директор КП «Компанія «Вода Донбасу» Олександр Євдокимов, Надзвичайний та повноважний посол Японії в Україні Такаші Караї, представниця ЮНІСЕФ в Україні Анна-Шарлотта Сільвандер та директор Офісу ЮНОПС в Україні Андрій Буряковський.

Також заплановано спілкування з представниками ЗМІ.

Церемонія передачі техніки та обладнання проходитиме за адресою: м.Покровськ, вул. Захисників України, 11. Початок о 15.15.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході та просимо пройти акредитацію до 18.00 години 9 квітня 2019 року.  Контактна особа -  Сергій Наконєчний,  095 655 2786.

департамент інформаційної та внутрішньої політики
Донецької облдержадміністрації