Візит у Мангушську райдержадміністрацію представників Проекту «Економічної підтримки Східної України»

Дата: 18.04.2019 12:58

17 квітня, Мангушську райдержадміністрацію відвідали представники нового Проекту «Економічної підтримки Східної України», Володимир Моісєєв - менеджер розвитку проектів, Андреа Чарто - старший фахівець з економічного зростання, моніторингу та оцінки, навчання за допомогою підрядника.

Проект буде реалізовуватися в Донецькій та Луганській областях. Це п’ятирічна програма, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується компанією DAI Global LLC(DAI). Він передбачає вирішення наступних завдань: надання допомоги у стабілізації економіки; підтримка сталого розвитку малих і середніх підприємств та зміцнення впевненості в перспективах економіки, з пропозицією впровадження цього проекту в Мангушському районі.

На зустрічі були присутні голова райдержадміністрації Дмитро Черниця, заступник голови районної ради Світлана Олефір, заступник голови райдержадміністрації Галина Мурза, керівник апарату райдержадміністрації Віра Сиротіна, начальники відділів структурних підрозділів, голови сільських та селищних рад.

Представники компанії DAI, поцікавилися станом розвитку економіки у Мангушському районі у голови райдержадміністрації, Дмитро Васильович детально розповів їм про існуючі проекти та ті, які знаходяться в стані розробки. А також акцентував увагу на проблемних питаннях, для вирішення яких необхідно залучити кошти донорів. Представники проекту зауважили, що зараз працює грант програма від 5 тис. грн. до 500 тис. грн., у якій можуть взяти участь представники малого та середнього бізнесу в Україні. З цього приводу на середину травня запланована зустріч з представниками малого та середнього бізнесу, на якій буде представлена більш детально вся інформація стосовно даного проекту.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням: