Мангушська Районна Державна Адміністрація
Мангушський район, Донецька область

Відділ містобудування, архітектури та з питань житлово-комунального господарства райдержадміністрації інформує

Переглядів: 154

Про підготовку до опалювального періоду. У районі продовжується робота з підготовки об’єктів житлово – комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи  в осінньо – зимовий період 2018-2019 рр. Станом на 20 серпня 2018 року підготовка об’єктів до опалювального періоду згідно планових показників виконано на 80% .

 

Підготовлено 18 котелень із 20, що складає 90%, на підготовку теплового господарства витрачено 444,2 тис.грн,  завершуються роботи по підготовки 12 шкіл району та 7 дошкільних закладів до опалювального періоду, на 90% підготовлені центральна районна лікарня, амбулаторії та ФАПи.

Керівниками теплового господарства готується інформація до інспекції Держенергонагляду  щодо підписи актів готовності теплового господарства до зимового періоду.

Виконуються роботи з підготовки доріг комунальної форми власності до зимового періоду. Виконано ремонт доріг на території Мангушської, Ялтинської селищних рад, на території Мелекінської сільської ради. Всього виконано робіт на суму 5134,0 тис.грн , загальним об'ємом 8,8 тис.м2. Роботи з підготовки дорожньо – мостового господарства сільськими, селищними радами продовжуються.

 

Підготовка до участі у екологічному форумі «Екологія промислового регіону»

 

Відділом проводиться робота з розробкою привітальних, інформаційних банерів та презентацій для участі у форумі. Районом будуть представлені наступні екологічні проекти: 

  • Розчистка акваторії бухти Тараня від мулу в смт. Ялта;

  • Будівництво вітроелектростанції «АЗОВ» в Мангушському районі;

  •  Перспектива поводження з побутовими відходами в Мангушському районі (будівництво ІІ черги полігону ТПВ в смт. Ялта, будівництво сміттєсортувальної станції біля полігону ТПВ смт. Ялта, оновлення та збільшення парку контейнерів та сміттєвозів під вимоги роздільного збору побутових відходів тощо);

  • Підвищення рівня екологічної освіти громадян. Впровадження екологічного туризму;

  • Перспектива створення та розширення території природно-заповідного фонду Національного природного парку «Меотида» в Мангушському районі.

 

 

Будівництво водоводів в с. Демянівка та с. Стародубівка.

Завершуються  будівельні   роботи   водоводу  в   с.   Дем’янівка   та   с. Стародубівка.  На  теперішній  час прокладені труби по всій трасі водоводу. Залишились монтажні роботи колодязів перед домогосподарствами. За словами будівельників наприкінці вересня здадуть водовід під експлуатацію.« повернутися до списку новин