Мангушський район, Донецька область

Відділ містобудування, архітектури та з питань житлово-комунального господарства райдержадміністрації інформує

Переглядів: 103

Про підготовку до опалювального періоду. У районі продовжується робота з підготовки об’єктів житлово – комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи  в осінньо – зимовий період 2018-2019 рр. Станом на 20 серпня 2018 року підготовка об’єктів до опалювального періоду згідно планових показників виконано на 80% .

Підготовлено 18 котелень із 20, що складає 90%, на підготовку теплового господарства витрачено 444,2 тис.грн,  завершуються роботи по підготовки 12 шкіл району та 7 дошкільних закладів до опалювального періоду, на 90% підготовлені центральна районна лікарня, амбулаторії та ФАПи.

Керівниками теплового господарства готується інформація до інспекції Держенергонагляду  щодо підписи актів готовності теплового господарства до зимового періоду.

Виконуються роботи з підготовки доріг комунальної форми власності до зимового періоду. Виконано ремонт доріг на території Мангушської, Ялтинської селищних рад, на території Мелекінської сільської ради. Всього виконано робіт на суму 5134,0 тис.грн , загальним об'ємом 8,8 тис.м2. Роботи з підготовки дорожньо – мостового господарства сільськими, селищними радами продовжуються.

Підготовка до участі у екологічному форумі «Екологія промислового регіону»

Відділом проводиться робота з розробкою привітальних, інформаційних банерів та презентацій для участі у форумі. Районом будуть представлені наступні екологічні проекти:

• Розчистка акваторії бухти Тараня від мулу в смт. Ялта;

• Будівництво вітроелектростанції «АЗОВ» в Мангушському районі;

•  Перспектива поводження з побутовими відходами в Мангушському районі (будівництво ІІ черги полігону ТПВ в смт. Ялта, будівництво сміттєсортувальної станції біля полігону ТПВ смт. Ялта, оновлення та збільшення парку контейнерів та сміттєвозів під вимоги роздільного збору побутових відходів тощо);

• Підвищення рівня екологічної освіти громадян. Впровадження екологічного туризму;

• Перспектива створення та розширення території природно-заповідного фонду Національного природного парку «Меотида» в Мангушському районі.

Будівництво водоводів в с. Демянівка та с. Стародубівка.

Завершуються  будівельні   роботи   водоводу  в   с.   Дем’янівка   та   с. Стародубівка.  На  теперішній  час прокладені труби по всій трасі водоводу. Залишились монтажні роботи колодязів перед домогосподарствами. За словами будівельників наприкінці вересня здадуть водовід під експлуатацію.