Мангушський район, Донецька область

Центр розвитку підприємництва запрошує всіх бажаючих

Переглядів: 172

4 липня в Мангушському районному центрі зайнятості рамках роботи  Центру Розвитку підприємництва відбувся тренінг, в якому взяли участь 4   представники малого і середнього бізнесу,  5 безробітних , а також, такі соціальні партнери центру зайнятості як: головний спеціаліст-економіст відділу економіки Мангушської райдержадміністрації    Папакін Олесандр,  головний державний інспектор Мангуської ОДПІ Тетяна Бібердієва,  державний реєстратор Олександр Демидов.

На тренінгу всі присутні отримали вичерпну інформацію щодо успішного бізнес-планування, дізналися про основні вимоги, нюанси складання бізнес-планів.  Окрім того, учасники заходу мали змогу отримати відповіді на запитання стосовно участі у грантовому проекті «Український донецький куркуль» та інших грантових проектах. Були надані індивідуальні консультації.

З метою розширення уявлення представників бізнесу про новітні сервіси служби зайнятості в рамках зустрічі присутнім були презентовані інноваційні напрацювання, серед яких відеовакансії, відеорезюме безробітних громадян.

Присутнім на зустрічі була представлена безкоштовна програма «Центр розвитку підприємництва» на системі Android, яку розробила Донецька обласна служба зайнятості для підтримки підприємницьких ініціатив.

Загалом засідання відбулося в сприятливій інформативній атмосфері. Наразі «Центр розвитку підприємництва» працює на постійній основі та запрошує всіх бажаючих розпочати підприємницьку діяльність, підприємців-початківців та підприємців з досвідом ведення власного бізнесу скористатися тією платформою, яку пропонує Мангушський районний центр зайнятості.