Мангушський район, Донецька область

Вшанували пам`ять загиблого воїна АТО

Переглядів: 195

Сьогодні, 7 липня, в с.Агробаза вшанували пам`ять загиблого воїна АТО з Мангушського району Віталія Бабкова, який загинув при виконанні бойового завдання біля Луганська рік тому. Були присутні перший заступник голови Мангушської РДА Володимир Дорогань, військовий комісар Першотравневого війсьвого комісаріату Андрій Скляров, рідні Віталія, його товариші по службі.

Товариші по службі згадують бійця як веселу і добру людину. Він не був одружений і у нього не було дітей. Вдома на нього не дочекалися мати і сестра.

Висловлюємо співчуття близьким і рідним загиблого героя. Але ніякі слова не вгамують нестерпної болі.

У вересні цього року планується увіковічення пам`яті Віталія Бабкова меморіальною дошкою.

Сектор з питань внутрішньої політики Мангушської РДА