Мангушська Районна Державна Адміністрація
Мангушський район, Донецька область

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС «СІМ’Я НАДАЄ КРИЛА»

Переглядів: 188

8 липня в Україні відзначається День родини. Сім’я дуже важлива в житті кожної людини. А виховання дитини в щасливій та дружній родині – це запорука її успішного майбутнього. 

Напередодні такого важливого свята програма «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова оголошує конкурс на найкраще родинне фото «Сім’я надає крила». 

До участі в конкурсі запрошуються прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, а також родини усиновителів та опікунів. 

Для участі необхідно розмістити фото, на якому родина підстрибує, у коментарях до конкурсного поста в соціальній мережі Facebook (кількість світлин не обмежена). Під фото необхідно вказати місце проживання учасників і написати кілька речень про сім’ю на світлині. 

Надсилайте фото з 19 червня до 3 липня включно. 

Двох переможців конкурсу визначить журі, до складу якого ввійдуть представники Фонду Ріната Ахметова. Результати конкурсу «Сім’я надає крила» будуть оголошені на порталі «Сирітству – ні!» 4 липня. 

Родини-переможці одержать подарунок – планшет. 

Тож чекаємо креативних, веселих, позитивних, щасливих фотографій, що проілюструють найважливіше: лише підтримка сім’ї може надати дитині крила віри в себе та яскраве майбутнє.« повернутися до списку новин