Засідання Консалтингового центру

Дата: 11.01.2019 12:35

Мангушський районний центр зайнятості займає активну позицію щодо підтримки підприємницької ініціативи та формування бізнес мислення у своїх клієнтів, адже самозайнятість – це ще один дієвий інструмент у вирішенні питання безробіття

9 січня в Мангушському районному центрі зайнятості відбулося засідання Консалтингового центру.

В заході взяли участь начальник відділу економіки Віра Смолій, завідувач сектору організаційного забезпечення Волновахсько-Мангуського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяна Бібєрдієва, державний адміністратор Олександр Демидов та представники роботодавців:ФОП  Мануілова О.В., ФОП  Трандафілов В.Є. та ІПП «Джеломанов К.М.».

Консультаційне засідання відкрила начальник відділу взаємодії з роботодавцями районного центру зайнятості Ольга Застєнкіна, розповівши про переваги, які отримує підприємець при зверненні до Консалтингового центру: «Це і кваліфікована інформаційна та консультаційна підтримка, і участь у тематичних тренінгах, а також спілкування з фахівцями-практиками у сфері організації бізнес-процесу. Крім цього, - консультації щодо ведення бухгалтерського обліку та роз’яснення, що стосуються фінансових питань». З основними рекомендаціями щодо складання ефективних бізнес-планів учасників тренінгу ознайомила профконсультант Ірина Соловйова. Провідний юрисконсульт районного центру зайнятості Людмила Вебер зосередила увагу на ризиках, які несуть працівники та роботодавці при неналежному оформленні трудових відносин та мінімізації заробітної плати.

В ході обговорення учасники заходу отримали кваліфіковані відповіді щодо основних аспектів економічного розвитку власної справи та про можливі фінансові ризики, які виникають під час ведення підприємницької діяльності.