Мангушський район, Донецька область

Програма зайнятості населення Мангушського району на 2018-2020 роки

Переглядів: 168

14 червня   пройшла сесія  Мангушської районної  ради.  Засідання проходило   за участю  голови райдержадміністрації Дмитра Черниці , голови районної ради Володимира  Топузова ,   начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських,  селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій  району.

Одне з основних питань порядку денного стосувалось розгляду проекту Програми зайнятості населення Мангушського району на 2018-2020 роки (далі – Програма).

Детально про проект Програми доповіла директор Мангушського районного центру зайнятості Тєрьошкіна Н.С., зазначив, що збереження та розвиток трудового потенціалу, стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць  - запорука сталого розвитку економіки району.

Основним питанням, впродовж обговорення проекту Програми, було визначено консолідацію зусиль служби зайнятості, органів державної влади, роботодавців та соціальних партнерів задля підвищення рівня економічної активності населення та упередження подальшого відтоку молодих кадрів. Реалізація заходів Програми протягом 2018-2020 років дозволить  виконати такі завдання:

• створити  582 робочих місця;
  • забезпечити працевлаштування понад  2000. осіб;
  • сприяти організації підприємницької діяльності за рахунок одноразової виплати  допомоги по безробіттю та реалізації проекту «Український донецький куркуль» 80  осіб;
  • залучити до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру  понад  900  осіб;
  • здійснити професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації   680 безробітним;
  • збільшити кількість роботодавців, які співпрацюватимуть зі службою зайнятості;
  • як наслідок, збільшити кількість вакансій, наданих до центру зайнятості;
  • скоротити тривалість безробіття та підвищити рівень зайнятості.

За результатами обговорення Програму зайнятості населення Мангушського району на 2018-2020 роки  було затверджено.