Донецька область, Першотравневий район

Увага! Прес-конференція з презентацією проекту МІП «Бранці Кремля»

Дата: 11.03.2019 12:29

12 березня Герой України Володимир Жемчугов відвідає Маріуполь з презентацією проекту Міністерства інформаційної політики України "Бранці Кремля" та зустрінеться з місцевими журналістами та студентами в Донецькому державному університеті управління.

Початок заходу – о 13:00.

Місце проведення: 104 ауд. (вул. Аеродромна, 7)

Нагадаємо, Володимир Жемчугов — учасник спротиву російській агресії. З травня 2014 року - організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016року знаходився у полоні бойовиків так званої "ЛНР". У полон потрапив з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці. Активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі школярами, курсантами, військовослужбовцями.

Запрошуємо представників ЗМІ.