Освітяни Донецької області з метою обміну досвідом відвідали Польщу

Дата: 10.12.2018 12:25

Протягом 15-22 вересня 2018 року за підтримки програми U-LEAD з Європою та шведсько-українського проекту SALAR/ SKL International/ Support to Decentralization in Ukraine освітяни Донецької та Луганської областей відвідали Польщу та ознайомилися з  практикою освітянського управління польських колег у форматі «Рівний-рівному» та поділилися власним досвідом. Викладачі отримали знання про функціональну організацію влади в Польщі, методики розподілу освітньої субвенції, дотацій для недержавних шкіл та садків, нюанси професійної та спеціальної освіти. Їм також розповіли про систему оплати праці вчителів, специфіку підвезення учнів, забезпечення харчування, підвищення кваліфікації кадрів та інші аспекти освітньої діяльності. Під час візиту проходили зустрічі в міських та сільських змінах, інклюзивно-ресурсних центрах, у департаменті та місцевих управліннях освіти, державних та недержавних навчальних закладах.