Мангушська лікарня отримала благодійну допомогу у вигляді сучасних виробів медичного призначення

Дата: 05.10.2018 12:19

5 жовтня в Мангушській центральній районній лікарні урочисто вручили людям з інвалідністю сучасні вироби медичного призначення: дев’ять індивідуальних інвалідних візків, два пристрої для пересування в домашніх умовах (ходунки), два вироби медичного призначення для полегшення уходу за хворим та пересувний тренажер для реабілітації хворих із спінальним захворюванням.

На заході були присутні голова Мангушської райдержадміністрації Дмитро Черниця, головний лікар Мангушського ЦПМСД Володимир Григор’єв, в.о. головного лікаря Мангушської ЦРЛ Надія Ненадовська, лікарі району, родичі людей з інвалідністю.

Вироби надані «Міжнародною організацією благородних ініціатив» на суму близько 160 тис. грн. Дмитро Черниця подякував керівнику благодійної організації Євгену Попову за надану допомогу та висловив бажання на подальшу співпрацю.

Лікарі району вже визначили перелік хворих, хто потребує першочергового забезпечення зазначеним медичним обладнанням, і сьогодні п’ять людей з інвалідністю його отримали. Як зазначив головний лікар Мангушського ЦПМСД Володимир Григор’єв, чотири візка залишаться для пацієнтів в лікарні.