Мангушська Районна Державна Адміністрація
Мангушський район, Донецька область

УВАГА! ЗМІНА РАХУНКІВ З 2 ЛИПНЯ 2018 РОКУ

Переглядів: 768

Волновасько-Мангушське управління ГУ ДФС у Донецькій області повідомляє, що з 2 липня 2018 року змінюються всі рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів. За новими реквізитами будуть відкриті рахунки на балансі  Державної казначейської  служби України. Зарахування на нові рахунки розпочнеться з 2 липня2018 року. 


При цьому, відповідні балансові рахунки, що були відкриті в ГУ ДКСУ у Донецькій області для обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів, з 01.07.2018 року будуть закриті. 


Звертаємо увагу на те, що громадянам,  які в 2018 році вже отримали платіжні повідомлення - рішення про сплату  сум плати за землю, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку  та не сплатили їх до зміни рахунків (до 1 липня 2018р.), необхідно звернутись до органів фіскальної служби за місцем проживання та отримати нові реквізити рахунків для сплати платежів. 


Отримати нові  реквізити рахунків для сплати податків, зборів та обов’язкових платежів до державного та місцевих бюджетів юридичні особи, фізичні особи – підприємці, громадяни можуть в Центрах обслуговування платників за місцем реєстрації та проживання, а також  за  гіперпосиланням  http://dn.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/« повернутися до списку новин