Мангушський район, Донецька область

Проведено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби

Переглядів: 156

Конкурсною комісією Мангушської районної державної адміністрації 14 травня 2018 року було проведено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби.

Конкурс проводився на заміщення  вакантної посади головного спеціаліста-економіста відділу економіки райдержадміністрації та головного спеціаліста архівного відділу райдержадміністрації.

Для участі у конкурсі було допущено двох конкурсантів.

Комісією, на чолі з начальником відділу управління персоналом та з питань організаційної і контрольної роботи райдержадміністрації Нікольченко І.М., були чітко дотримані всі вимоги Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».

За результатами тестування Національного агентства України з питань  державної служби та співбесіди кандидати на заміщення вакантних посад успішно пройшли конкурсний відбір та рекомендовані конкурсною комісією керівнику апарату райдержадміністрації для призначення.

Конкурс проведений з метою залучення на державну службу висококваліфікованих спеціалістів.