Проведено конкурс на заміщення вакантної посади державної служби

Дата: 13.03.2019 11:53

Конкурсною комісією Мангушської райдержадміністрації 13 березня 2019 року було проведено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби.

Конкурс проводився на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу культури і туризму райдержадміністрації. Для участі у конкурсі було допущено одного конкурсанта.

Комісією на чолі з начальником відділу управління персоналом та з питань організаційної і контрольної роботи райдержадміністрації Нікольченко І.М. були чітко дотримані всі вимоги Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».

За результатами тестування Національного агентства України з питань  державної служби кандидат на заміщення вакантної посади не пройшов конкурсний відбір.

Конкурс проведений з метою залучення на державну службу висококваліфікованих спеціалістів.