Перевірте себе у Державному реєстрі виборців!

Дата: 24.01.2019 11:52

Стартувала нова виборча кампанія: 31 березня 2019 року український народ обиратиме Президента України. Попередні списки виборців з'являться на виборчих дільницях 23 березня.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Мангушської РДА звертається до усіх виборців району: не чекайте до останнього дня. Звертайтеся з приводу уточнення своїх персональних даних в Державному реєстрі виборців уже зараз.

Особливо це стосується виборців:

• які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);
    • колишніх військовослужбовців строкової служби;
    • громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
    • громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;
    • громадяни України, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами 2-45-89, 2-36-36.

Працівники відділу готові допомогти вам вирішити усі питання, що стосуються вашої особисто (чи ваших родичів) участі у чергових виборах Президента України, виправити недоліки, які ви помітили на минулих виборах. Тільки ваша об'єктивна інформація — запорука чистоти і достовірності Державного реєстру виборців.

Адреса  відділу: смт Мангуш, просп. Миру, 72, райдержадміністрація, 2-й поверх (праве крило), каб.218.