Мангушський район, Донецька область

До 28-ої річниці з дня створення Державної служби зайнятості

Переглядів: 178

Протягом 2018 року за сприяння Мангушського  районного центру зайнятості 5 безробітних  отримали одноразову допомогу по безробіттю та розпочали підприємницьку діяльність. 3 грудня у районному центрі зайнятості було проведено засідання комісії з питань здійснення одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, на якому розглядалось питання виплати допомоги по безробіттю одноразово Василю Тороус.

Василь звернувся до районного центру зайнятості у жовтні 2018 року за пошуком роботи. Але, підходящої роботи для безробітного не було.  Про можливість започаткування власного бізнесу за сприяння центру зайнятості дізнався на семінарі «Як розпочати свій бізнес». На  тренінгових заняттях у районному центрі зайнятості Василь Тороус отримав вичерпну інформацію щодо успішного бізнес-планування. Ретельно обміркувавши пропозицію, Василь погодився ще і тому, що завжди відчував потяг до торговельної діяльності. Тому, усвідомлюючи свої сильні сторони, безробітний визначився із напрямком майбутньої діяльності – роздрібна торгівля. Енергійний, амбіційний Василь планує налагодити якісну торгівлю  для малечі  району  дитячими наборами для творчості, сувенірною продукцією - для дорослого населення. На території району цей вид послуг не надто розповсюджений.

Особистим консультантом Тетяною Терстуях та фахівцем з профорієнтації Іриною Соловйовою було надано додаткові рекомендації щодо відкриття власної справи та ознайомлено з матеріалами консалтингового простору.

Незабаром, безробітний був направлений на курси підвищення кваліфікації за напрямком «Основи підприємницької діяльності», склав успішний бізнес-план, який, саме, й відстоював на засіданні комісії. Одноголосним рішенням членів комісії Василю вирішено було надати одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Колектив Мангушського районного центру зайнятості вітає Василя Тороус  з першими переможними кроками, та бажає йому успіху, натхнення і професійного розвитку!

Мангушський районний центр зайнятості