Донецька область, Першотравневий район

Робочий ознайомчий візит парламентської делегації Королівства Швеції до України

Дата: 20.05.2019 11:48

З 20 по 23 травня 2019 року відбудеться робочий візит парламентської делегації Королівства Швеції для обговорення питань зміцнення та подальшого розвитку партнерства між Швецією та Україною. Делегація складатиметься з представників шведського парламенту (Риксдагу), Шведської агенції міжнародного розвитку (Sida) та представників Нордичного офісу Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН).

Протягом візиту, учасники зустрінуться зі Спікером та депутатами Верховної Ради України, Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Головами Донецької та Луганської Обласних Державних Адміністрацій, керівництвом органів місцевого самоврядування, представниками громадянського суспільства та бізнесу. Під час зустрічей буде обговорена низка питань, зокрема сталий розвиток, демократичне управління, охорону довкілля, а також напрям підтримки сходу України, який є одним з пріоритетів технічної допомоги Королівства Швеції для України. Зокрема, уряд Швеції є одним з надавачів підтримки діяльності Програми ООН із відновлення та розбудови миру за напрямами зміцнення взаємодії між органами місцевого самоврядування та населенням, підвищення соціальної згуртованості та громадської безпеки, покращенням якості надання адміністративних послуг та їх доступності для всіх верств населення. Відтак, делегація відвідає Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Миколаївці, Донецької області, а також ознайомить з діяльністю місцевого Громадянського консультаційного бюро. Одразу після цього блоку візиту відбудеться короткий прес-брифінг представників делегації.

До уваги ЗМІ:

Що? Прес-брифінг представників парламентської делегації Швеції
Коли? Травень 20, 2019, 14:45-15:15 (після завершення огляду ЦНАПу і Громадянського консультаційного бюро)
Де? Вул. Січових Стрільців, 2/14, Миколаївка, Донецька область
Учасники: Керстін Лундґрен, Третя віце-спікерка Шведського Парламенту та речниця Комітету Закордонних Справ, Центристська Партія.

Представники партій Соціал-демократів, Шведських демократів, Партії Зелених, також Шведської агенції міжнародного розвитку (Sida) та представники Нордичного офісу Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН).