Мангушський район, Донецька область

ТРЕНІНГ З ЛІГОЮ ДІЛОВИХ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЖІНОК

Переглядів: 183

В рамках співпраці з Лігою ділових та професійних жінок з метою реалізації Проекту   Міжнародної організації міграції (МОМ) «Покращення доступу уразливих груп населення, зокрема внутрішньо переміщених осіб, до послуг з попередження торгівлі людьми та скрінінгу»  21 червня 2018 року у Мангушському районному  центрі зайнятості відбувся тренінг з запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці. У заході прийняли участь 20  безробітних, які перебувають на обліку у районному центрі зайнятості.

«Під час пошуку кращої роботи, очікуючи обіцяну високу платню, дуже часто ми  втрачаємо пильність, тим самим наражаючи себе на небезпеку», — розпочала захід фахівець з профорієнтації  Інна Курпе.

Прагнути до кращого заробітку, до кращого життя, це цілком нормально, але треба уважно обирати роботодавця, перевіряти  ліцензії компаній, які пропонують роботу за кордоном та ніколи і нікому не віддавати свої документи. Про все це та  інш застережливі та профілактичні заходи розповідала присутнім представник Ліги ділових та професійних жінок Ольга Татаренкова.

Інформаційні семінари такого типу спрямовані на підвищення обізнаності  щодо небезпек, пов’язаних з торгівлею людьми та попередженням потрапляння у ситуацію торгівлі людьми.