Донецька область, Першотравневий район

Вітаємо з професійним святом - Днем журналіста

Дата: 06.06.2019 11:30

6 червня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Дорогань привітав з професійним святом журналістів Мангушської районної газети «Сельская новь». Та в їх особі всіх журналістів з цим чудовим святом.
Побажав колективу газети мирного неба над головою, міцного здоров’я, творчих досягнень та успіхів в усіх починаннях!

Шановні журналісти щиро вітаємо вас з професійним святом!
Журналістика – це не просто професія, а насамперед – стан душі. Ви обрали нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем занурюватися у вир події, першими дізнаватися про все на світі та формувати світогляд кожної людини.

Бажаємо вам творчих успіхів, здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які вам доводиться висвітлювати, будуть добрими, новини – позитивними, газетні статті та телевізійні репортажі – яскравими, а гонорари – високими.

Нехай Ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та цікавими знахідками!